Slide 1

İDA'nın Exlusive Services yenilenmek ve değişmek isteyenlere yepyeni kalıcı çözümler sunuyor. Paket halinde sunulan hizmetlerimizi mutlaka inceleyiniz.

Slide 1

FULL FLASH SİTELER İÇİN CMS(Content Management System = İçerik Yönetim Sistemi). Çoklu dil desteği ile menülerden içeriklere, imaj galerilerinden formlara kadar tamamen flash olan sayfanızı yönetin.

Slide 1

İDA Mobile sizlere tüm mobil platformlarda sorunsuz ve hızlı çalışan, sadece ve sadece mobile uygulamalar düşünülerek tasarlanan çözümler sunuyor.

Slide 1

Dokunmatik TV sunumları reklam mecrasında yerini büyük bir hızla almış durumda. Gelişen teknolojileri takip eden ve hizmet kalitesini arttıran İDA Consulting sizlere İDA Touch'ı sunuyor.

Slide 1

Çok yakında Referanslarımızı daha görsel bir şekilde istediğiniz detayda inceleme şansı bulacaksınız. İDA'nın yeniliklerini takip etmek için Facebook veya Twitter'dan bizi takip edebilirsiniz.

Slide 1

E-Gazete, E-Broşür, E-Dergi, E-Katalog... Tüm çalışmalarınızı internet üzerinden dilediğinizce paylaşmak ve hatta arşivlemek için sizlere çözümler sunuyoruz.

Slide 1

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Saygıyla anıyoruz.

Slide 1

İDA QR (Karekod) Hizmetleri - Mobile Platformlardaki yeni kimliğinizle tanışmanın zamanı geldi. Karekod; basılı ilanlardan, billboardlara, kartvizitlerden tabelalara kadar bir çok noktada hayatımıza girmiş durumdadır.

Slide 1

12 aya varan taksit avantajlarıyla İDA Consulting hizmetlerinden yararlanma fırsatını kaçırmayın. İstediğiniz siteye istediğiniz avantajlarla sahip olun!

Example Frame