Facebook Twitter Anasayfa Email Site Map
select
 
  İş Ortaklarımız  
 
 
İDA DANIŞMANLIK, özellikle İnternet Dünyası ve İnteraktif Hizmetler konularında olmak üzere, birçok alanda, konusunda uzman, uzun yıllar varlığını yaptıkları işler ile kanıtlamış, bulunduğu ülke veya tüm Dünya’da kabul görmüş firmalar ile işbirliği yapmakta, sizlere çok daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli işbirliği ağını geliştiren bir yapıya sahip olmuştur. Bu zamana kadar, işbirliğimizin devam ettiği firmalar’da bazı örnekler ;

Güvenlik Alışveriş Sertifikalandırma   GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ SERTİFİKALANDIRMA

GLOBAL SIGN : İDA Danışmanlık bünyesindeki İDA OnRes “Online Rezervasyon Sistemi” mizin, Kredi Kartı Güvenlik sistemi için, tavsiye ettiğimiz ve şayet bu hizmetin bizim tarafımızdan verilmesi öngörülür ise, tercih ettiğimiz Dünya üzerinde kabul görmüş “ GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ SERTİFİKA “ sı veren firmadır.


Asistanlık Hizmeti   ASİSTANLIK HİZMETİ

TRAVEL ASSIST TURKEY : Travel Assist Turkey, adındanda anlaşılacağı gibi " Seyahat Yardımcısı " misyonu ile, Yurt Dışı'ndan Türkiye'ye iş veya tatil sebebi ile seyahat eden turist'lere 1 yıl boyunca, Türkiye'de bulundukları tüm süre içerisinde " Asistanlık Hizmetleri " sunan bir kuruluştur. Özellikle, Hotel'lerin ve Seyahat Acente'lerinin web sitelerine, " Travel Assist Turkey " link'i ve/veya banner'i konularak, site ziyaretçisinin, direk web sitesine yönlendirilmesi sonucu, 25.-EU gibi bir ödeme ile, birçok hizmetten faydalanmasını sağlayan bir sistemdir. " Life Style " hizmetlerden tutun, sağlık, hukuki konular ve mali konular v.b. konularda, turistlere 7/24 Call Center sistemi ile hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden, kendi misafirlerininde faydalanmasını isteyen Hotel ve Seyahat Acente'lerinin bizlerle irtibata geçmesi, gerekli işbirliğini başlatmak için yeterli olacaktır.


Alan adı(Domain ) ve Hosting Hizmetleri   ALAN ADI (Domain ) ve HOSTING HİZMETLERİ

TURHOST HOSTING : “ Alan adı tescili ve Hosting ( Web barındırma) hizmetleri için Turhost Hosting ile çalışmaktayız.


Alan adı(Domain ) ve Hosting Hizmetleri   NIOBE WEB : Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan web sayfanızın vazgeçilmez unsurları “ Alan adı tescili ve Hosting ( Web barındırma) hizmetleri için uzun senelerdir Niobe Web firması ile çalışmaktayız.Fuar / Stand Hizmetleri   FUAR / STAND HİZMETLERİ

FUAR MİMARI: Fuar Mimarı, fuar standı tasarımı ve imalatı sektöründe, tasarım odaklı çalışan, firmalara özel çözümler sunan, premium kalitede tasarım ve imalat hizmeti veren bir kuruluştur. Fuar Mimarı olarak fuar standı konusunda, tasarım hizmet yelpazesindeki tüm iş disiplinlerinden kazandığımız tecrübe ve bakış açılarını aynı potada eriterek çözümler üretiyoruz. Fuar Mimarı , fuar sektöründe firmanızın ve ürünlerinizin pazarlaması konusunda doğru stratejik çözümler üretmek üzerine konumlanmış ilk hizmet anlayışıdır.

DISPY Display Systems   DISPY DISPLAY SYSTEMS

İç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere afiş çerçevesi, poster standları, afiş tutucular, bilgilendirme ve yönlendirme panoları, kaldırım panoları, ışıklı kutu ve standlar,broşür ve dergi standları, fuar ve sergileme standları, totemler, mimari yönlendirmeler, akrilik ürünler ve bu ürünlerin kullanımını kolaylaştıran aksesuarlar gibi reklam, satış destek ve tanıtım sistemleri ürünleri üreten, bugün,yurtdışı pazarları da dahil olmak üzere büyük bir müşteri/ortak portföyüne hizmet veren bir şirkettir.

Fotoğraf Çekimleri   FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Uzun yıllar, Fotoğraf çekimleri konusunda yüksek tecrübe kazanmış, bu işi bir sanat olarak benimsemiş profesyonel fotoğraf ekibimiz ile, mevcut tesislerimizin Yurt içi ve Yurt dışı'nda çok daha iyi tanıtılabilmesi için hizmetinizdeyiz. UNUTMAYIN; firmanızın fotoğrafları ne kadar iyi, kaliteli ve ürünü anlatan fotoğraflar ise, pazarlama ve satışınız o kadar kolay olacaktır. Broşürlerinizi, CD'lerinizi, ilan-reklam çalışmalarınızı ve en önemlisi WEB SİTENİZİ ön plana çıkaracak olan, kaliteli ve eşsiz olduğunuzu hissettirecek size özel FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ'nizdir....

DISPY Display Systems   HAVA ÇEKİMLERİ – VİDEO ÇEKİMLERİ

FLYCAM : Web Tasarım için vazgeçilmez olan, HAVA ÇEKİMLERİ, İÇ MEKAN HAREKETLİ ÇEKİMLER v.b. sistemlerde, son derece güzel bir sistem ile, yerden kumanda edilebilen küçük helikopter ile 20 mt – 300 mt arası değişik açılardan çekim alabilen bir sistemin bulunduğu firmadır. Arzu eden müşterilerimiz için, hava çekimlerinde iş ortaklığı yapılmaktadır.


 
 
  Etiket Bulutu  
 

 
 
   
     
 
 
İDA Linkler
 
 
İstanbul Ofis
 
 
Antalya Ofis
 
 
 
 
   
 
 
+90-212-249 56 32
 
İnönü Cad.
Akar Palas No:14/3
Gümüşsuyu/Taksim-İstanbul
 
 
idaSkype
 
 
+90-242-247 87 97
 
Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad.
Cihad Kadıgil Apt. No: 65/20 Antalya - Türkiye
 
 
idaSkype
   
 
Portfolio