Facebook Twitter Anasayfa Email Site Map
select
 
  Grafik Tasarım & Ofset Uygulamalar  
 
 
Bizi Hep Görüyorsunuz... Sıra Kendinizi Göstermekte..
     
 
Tasarım Hizmetlerimiz


Tasarım ve tanıtım hizmetlerini bir adım öteye taşımak için İDA Danışmanlık ; WEB Tasarımı, İnteraktif CD arayüzü tasarımları, Fuar stand tasarımlarının yanına Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımlarından araç giydirmeye kadar geniş bir yelpazeye hitab edebilecek çapta bir grafik kadrolaşmaya gitti ve siz müşterilerine tek bir noktadan tüm tanıtım ve tasarım hizmetlerinizi karşılamanıza olanak sağladı.

Katalog - Broşür gibi uygulamalarımızı tasarım aşamasında ikende E-Katalog olarak sunuyoruz. Böylece baskı aşamasına geçmeden önce çalışmanın bütünlüğü gözlenmiş oluyor ve bir çok kişi tarafından hızlı bir şekilde inceleme fırsatı sunuyoruz. İstenirse baskı çalışmalarının ardından E-Katalog hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.
 
Kurumsal Kimlik

Firmanın A’ dan Z’ ye masaüstü yayıncılık, internet, görsel basın, yazılı basın v.b. Mecralarda kullanılacak tüm reklam-tanıtım materyallerinin bir “Kurumsal Kimlik” dosyasında kodlanarak standardizasyonun sağlanması çalışmasıdır.

• Öncelikle mevcut LOGO düzenlemelerinin yapılması, VEKTÖREL hallerinin hazırlanması.
• Firma’ya ait içeride ve dışarıda kullanılacak olan tüm baskılı, matbu evraklar, broşürler, kataloglar,kartvizitler, antetli evraklar ve tanıtım materyallerinin tasarımlarının yapılması,
• Sürekli ve istikrarlı hizmet anlayışı ile, tüm mecralarda firma’nın görsellerinin aynı standart, ciddiyet ve kalite içerisinde kullanılmasının sağlanması,
 
 
 
Kurumsal Kimlik
Logo tasarım
Katalog Tasarım
Masaüstü yayıncılık
 
   
 
Bizi Tercih edenler'den Bazıları
 
  • Granada Luxury Resort
• Silence Beach Resort
• Crystal Hotels


  Etiket Bulutu  
 

 
 
   
     
 
 
İDA Linkler
 
 
İstanbul Ofis
 
 
Antalya Ofis
 
 
 
 
   
 
 
+90-212-249 56 32
 
İnönü Cad.
Akar Palas No:14/3
Gümüşsuyu/Taksim-İstanbul
 
 
idaSkype
 
 
+90-242-247 87 97
 
Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad.
Cihad Kadıgil Apt. No: 65/20 Antalya - Türkiye
 
 
idaSkype
   
 
Portfolio